Michał
Kontakty Systemu TRANS.eu Łukasz
Katarzyna
Wojciech

Witamy na stronie Trust Logistic.

Jesteśmy rozwijającą się firmą spedycyjną z siedzibą w Jaśle, która profesjonalnie organizuje międzynarodowy i krajowy transport drogowy rzeczy.
Nasza Firma zajmuje się realizacją spedycji i transportu, zapewniamy Państwu wysoką jakość usług i sprawność ich realizacji. Jesteśmy licencjonowaną firmą spedycyjną posiadającą stosowne ubezpieczenie, realizujemy zarówno transport ładunków cało pojazdowych jak i częściowych. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy i najwyższe standardy, świadczymy usługi transportowe na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne w transporcie krajowym i międzynarodowym. Utrzymując wysokie standardy obsługi kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Klienta, relacje partnerskie i rzetelny dostęp do bieżących informacji na temat przesyłek. Gwarantujemy Państwu terminowe i rzetelne wykonywanie usług transportowych i spedycyjnych.

Jasło (województwo podkarpackie) jest siedzibą naszej Firmy, ale działamy na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych i dołączenie do grona naszych zadowolonych Klientów.